Café Tur’la Özgürce Tatilini Planla!

Güneş hafiften yüzünü göstermeye başladığı vakit herkeste bir dışarı çıkma hevesleri, masa başında tatil planları yapmaya başlamalar, resmi tatiller kaç gündü diye birbirine soru sormalar dahası takvimlere bakma fasılları başlar.
Yahu gezmek gibisi, tatil yapmak gibisi var mı? Arada bir kilometreyi sıfırlamak lazımdır. Gezmenin her türlüsü çok güzel. Benim favorim az ama sık tatil yapmaktan yana. Evet, haklısınız kısa tatiller pek bir özlem dolu oluyor ama yapacak birşey yok. Yoğun bir çalışma temposunda olunca, kısa bir tatil bile büyük bir nimet gibi geliyor insana, hem ne için çalışıyoruz ki? Sorusunun karşılığı çoğu zaman tatil için olsa da en azından benim için cevap kesinlikle bu oluyor. Bunun tek kuralı aslında planlı, programlı ve akıllı bir tatilden geçiyor. Birazdan sizlere nasıl akıllı bir gezi düzenlenir onun ipuçlarını fısıldayacağım.
Yakın zaman içerisinde nereye gitsem diye ufak bir araştırma yapmaya başladım, genel de kendi gezi güzergahımı kendim yaparım. Hangi otel’de kalsam, uçak bileti, transferler falan derken bir yığın tatlı telaşla uğraşmak zorunda kalırım. Ama şimdi artık bunlarla uğraşmaya gerek kalmadı. Benim yerime bunları yapan biri var. Kim mi? Café Tur  


Café Tur sayesinde yeni nesil tur sistemi ile kendi turunu kendin yaratıyorsun.  Haydi gelin bakalım, Türkiye’de ve dünyada ilk olan bu muhteşem sistem nasıl birşeymiş kısaca bahsedelim.  Oturmuşsunuz bilgisayarın başına, nereye gideceğinize karar vermeye çalışıyorsunuz ama bir türlü tur firmaların tarihleri size uymuyor. Yılmak yok, herşeyin bir çözümü var dimi? Tur firması size uymuyorsa, siz de ona uymak zorunda değilsiniz. İşte o noktada imdadınıza 16 yıllık turizm şirketi Café Tur yetişiyor. Evet, yanlış duymadınız siz ne zaman isterseniz o zaman gidiyorsunuz ve dönüyorsunuz. Yok efendim, turumuzun o tarihlerinde yer kalmadı, maalesef o tarihlerde tur yok gibi cümleleri duymuyorsunuz.  Café Tur’un sistemi yılın her günü yani 365 gün kesin hareketli olunca, istediğiniz tarihi illaki ayarlamanız mümkün. Çünkü bu tur sizin turunuz, neyin, nasıl olması gerektiğine siz karar veriyorsunuz. Üstelik en mükemmeli de turun belli bir kontenjanının olmaması. İster 1 kişi ister 5 kişi.  Aslında en önemlisi de nereye gideceğine karar vermek ki Café Tur’da 340’dan fazla destinasyon sizleri bekliyor artık bütçeniz neye elverirse, istikametiniz orası olsun. Ama ne yalan söyleyeyim "AfrikaTurları"  ve "Hindistan Turları"  benim hep aklımı çelmiştir. Bu arada bu sistem yüzde yüz online çalışıyor ve rezervasyonunuzu en az 2 gün en çokta 15 gün arasında yapabiliyorsunuz. Sistem’in online çalışması demek, sizin bilgisayar başından bu işi kolayca halledebileceğiniz anlamına geliyor. Gelelim nasıl gideceğimize, 260’a yakın havayolu firması emrinize amade, illa ki birinin uçak bileti size uyacaktır. Uçak hazırsa, sırada konaklama kısmı var. İstediğiniz otel’i seçmekte serbestsiniz. 104.000 üzerinde otel sizi ağırlamak için beklemede.
Vallahi ben bu yeni nesil sistemi çok tuttum. Artık dünya değişti, sistemler değişti dahası bunlarla birlikte tatil yapma anlayışımız bile değişti. Tek  yapmamız hayal edip, bunu gerçekleştirecek doğru kişileri bulmakta. Kendi tatil programını kendi keyfine göre yap. Oh hayat Café Tur’la daha bir rahat. Haydi bakalım, önümüzde 19Mayıs Turları ve dini bayram tatilleri var. Evde oturmayalım. Acaba ben bir ara fırsat yaratıpta Yunan Adalarına yada Balkanlara mı rotayı çevirsem? Evet, evet kesinlikle benim tatilim gelmiş. Ben rotamı Café Tur’un yeni sistemi sayesinde  belirlemeye gidiyorum, darısı sizin başınıza olsun. Şimdiden herkese iyi tatiller.    


0 yorum:

Yorum Gönder

 

TAKİP EDİN!

Flickr


Created with flickr slideshow.

Twitter