Avrupa Rüyası Nedir? Türkiye’de En Çok Tercih Edilen Britanya Turu

Bir hayaliniz mi var? İngiltere turuna mı çıkmayı düşünüyorsunuz! Türkiye’de Britanya turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası ile tek seferde İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’yı gezebilirsiniz. 
Her sabah başka ülkede uyanmak hayaliniz varsa Avrupa Rüyası turlarıyla gezmenin en güzel yanı; 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden seyahat etmeniz. Üstelik Büyük Britanya turunuz boyunca size profesyonel kokartlı rehberlerde eşlik ediyor ve Birleşik Krallık’nın Londra, Glasgow, Edinburgh, Dublin, Belfast, Cardiff gibi popüler şehirlerinde 4 yıldızlı otellerde konaklıyorsunuz. Konakladığınız rüya şehirlerde sabah kahvaltıları içinde ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz. Gidiş – dönüş Londra uçuşlu olan turu kaçırmayın!

Rotası bakımından Türkiye’deki Britanya ve İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip Avrupa Rüyası. İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerini tek seferde adanın tamamını geziyorsunuz. Avrupa Rüyası’nın Turunun en güzel özelliği ise tüm ekstra turlar ücrete dahil! Hepsinden önemlisi 10 günde 5 ülke 15 şehir gezmenin keyfini sonuna kadar sürebiliyorsunuz! Ve Avrupa Rüyası size ekstra turları da hediye ediyor!
“Yurtdışı Turu yapan Avrupa Rüyası, İngiltere Turları arasında en çok tercih edilen firma.”

10 Günde İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda
Britanya Turu ile gezeceğiniz yerler: İngiltere (Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, New Castle, Stratford-upon-Avon, Oxford), İskoçya (Edinburgh, Glasgow), Kuzey İrlanda (Belfast), İrlanda (Dublin) ve Galler’i (Cardiff).
Yukarıda belirtilen şehirlerin haricinde Avrupa Rüyası sizlere ekstra tur hediye ediyor. Ekstra tur ücreti ödemeden Devler Kaldırımı, Irish Pub Turu, Stirling Kalesi, Edinburgh Kalesi, Stonehenge, Bath, Chester, Ayr Sahil Kasabası ve The Kelpies Heykelleri’ni geziyorsunuz. 
İngiltere’de yaşayan profesyonel rehber eşliğinde Londra, Glasgow, Edinburgh, Dublin, Belfast, Cardiff gibi Britanya’nın popüler şehirlerini gezeceksiniz. Harry Potter filmlerine ev sahipliği yapan Oxford’u, The Beatles efsanesinin doğduğu Liverpool’u, Sherlock Holmes’la ünlü Londra’nın Baker Street 221 B'i, Shakespeare’nin doğduğu yer Stratford-upon-Avon ve daha fazlasını göreceksiniz.
“Avrupa Rüyası’nın düzenlediği yurtdışı turlarında tüm ekstra turlar bedava! Ücret ödemeden daha fazla yer gezeceksiniz.”

Avrupa Rüyası ile Göreceğiniz Şirin İngiliz Kasabaları
Stonehenge
İngiltere‘nin en çok ziyaret edilen yerlerinden olan Stonehenge, dünyada en çok tanınan anıtlardan. Neolitik taş devri ile bronz çağı dönemlerine ait taş yapıları görebileceğiniz Stonehenge, İngilizce’de asılı taşlar anlamına geliyor. Stonehenge’i görmeden İngiltere’den dönmeyin.
Stratford Upon Avon
Nehirleri, parkları ve yüzlerce yıllık tarihinin yanı sıra Avrupa’nın en büyük kelebek çiftliğine ev sahipliği yapan Stratford Upon Avon, İngiliz edebiyatının beşiği kasabalardan. Siz de bir kitap kurdu ve edebiyat aşığı iseniz, bu kentin apayrı bir önemi var. Shakespeare’in doğum yeri olan Stratford Upon Avon’un dört bir yanı, zaman algınızı değiştiren ve halen yazarın orada yaşadığı hissini veren, eşsiz bir yer. 800 yıllık zengin geçmişi ile yalnız kasabanın değil İngiltere’nin de tarihinde bir yolculuğa çıkaran Stratford Upon Avon, modern dünyanın tüm ihtiyaçlarına cevap vererek, geniş bir eğlence, konaklama ve alışveriş deneyimi yaşamaya davet ediyor.
Chester
İngiltere’nin mütevazi kasabalarından Chester, Roma kalıntılarına ve Britanya’nın en büyük amfitiyatrosuna ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere’nin Kuzey Galler sınırında yer alan kasabada Roma döneminden kalan eserleri görmek mümkün. İngiltere’nin Ulusal Mirasları arasında yer alan Grosvenor Müzesi, İngiltere en çok ziyaret edilen şehir saati Eastgate saati, Chester Katedrali, Chester Kalesi, Tatton Park gezilecek yerlerden bazıları.
Bath
İngiltere’de Roma hamamları denilince akla gelen ilk kasaba hiç kuşkusuz Bath. Roma döneminde Aquae Sulis tarafından bir kaplıca kompleksi olarak inşa edilen kasaba, günümüzde de turistlerin İngiltere’de en çok ziyaret ettiği yerler arasında. Bath Kraliyet Tiyatrosu, Lansdown Crescent, The Circus, Pomp Room ve Pulteney Köprüsü kasaba görülmesi gereken diğer yerler arasında.
Ayrshire
İskoçya’nın sahil kasabası olan Ayrshire, batı sahilinde yer alıyor olup Glasgow!dan 40 dakikalık mesafede. Yemyeşil doğasıyla birlikte Britanya’da golf sporu içinde aynı zamanda bir cennet. Kırsal kasaba yaşamını hissedeceğiniz Ayrshire’da sahilde yürüyüşe çıkabilir; golf sporuna hayat veren efsanelerin izlerini takip edebilirsiniz.
Stratford-upon-Avon, Chester, Bath ve Ayrshire kasabalarını, Avrupa Rüyası turları ile görebilirsiniz. Unutmadan, yanınıza fotoğraf makinenizi almayı unutmayın birbirinden güzel manzaralar sizi bekliyor!

Avrupa Rüyası, En Kapsamlı Britanya Turu
Rotası bakımında Türkiye’deki Britanya ve İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip Avrupa Rüyası. İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerini tek seferde geziyorsunuz. Avrupa Rüyası’nın turunun en güzel özelliği ise tüm ekstra turlar ücrete dahil! Hepsinden önemlisi 10 günde 5 ülke 15 şehir gezmenin keyfini sonuna kadar sürebiliyorsunuz! Ve Avrupa Rüyası size ekstra turları da hediye ediyor!
Britanya Turu ile gezeceğiniz yerler: İngiltere (Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, New Castle, Stratford-upon-Avon, Oxford), İskoçya (Edinburgh, Glasgow), Kuzey İrlanda (Belfast), İrlanda (Dublin) ve Galler’i (Cardiff).
Bu yerlerin haricinde Avrupa Rüyası sizlere ekstra tur hediye ediyor. Bu ekstra turlarla da ücret ödemeden Bath, Chester, Ayr Sahil Kasabası, The Kelpies Heykelleri, Devler Kaldırımı, Stratford upon Avon, Irish Pub, Edinburgh Kalesi ve Stonehenge’i keşfedebiliyorsunuz. 

Avrupa Rüyası Nasıl Başvuru Yaparım?
Avrupa Rüyası’nın Britanya turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.
Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.
0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Çok geçmeden hayallerini gerçekleştir! Şimdi Britanya’yı adım adım gezme zamanı! Adımlarınızın sizi hayallerinize ulaştırması dileklerimle!   0 yorum:

Yorum Gönder

 

TAKİP EDİN!

Flickr


Created with flickr slideshow.

Twitter